قسمت هفتم برنامه سایه روشن - مصاحبه با محمدرضا نعمت زاده

29,300

گفتگویی تحلیلی درخصوص وقایع و حوادث نیم قرن اخیر ایران با حضور محمدرضا نعمت زاده زاده ۱۳۲۴ تبریز، دانش آموخته دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، وزیر کار و امور اجتماعی، وزیر صنایع، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و وزیر صنعت، معدن و تجارت برای نخستین بار در کانال عبدی مدیا از آپارات پخش میشود. نظرات شما در ادامه مسیر این برنامه بسیار حائز اهمیت است. "لطفا برای حمایت از ما آنلاین ببینید"

عبدی مدیا
عبدی مدیا 958 دنبال کننده
ترتیب نمایش
u_6801948

u_6801948

1 هفته پیش
خخخخخ عجب بابا عجب
u_6781690

u_6781690

2 هفته پیش
چرا واهمه دارید از بازگو کردن پیشرفت های آ ن دوران.بالاخره مقطعی تاریخی است و کارهای ارزشمند و بنیادی انجام شده.نمیتوان منکر این همه تغییر و پیشرفت شد به صرف اینکه حکومت شاهشاهی بوده.انکار واقعیت خیانت به انسانهای معمولی است که با اهتمام آنان کشور ترقی کرد.ربطی ب شاه ندارد ک شما واهمه بازگویی داریذ
پسر بد

پسر بد

2 هفته پیش
اینترنت قطع کردید چرا اخه
hamed_mohamadi

hamed_mohamadi

2 هفته پیش
طبق کفته های خود ایشون : از قبل انقلاب فرصت طلب بوده و به واسطه بورسی ای که از همان نظام شاهنشاهی شده بود رفته امریکا مدرک دانشگاهی گرفته و قبل انقلاب امده ایران . اما فرصت طلب خوبی بوده و چسبیده به هاشمی و باقی کسانی که لیدر بودند و حزب های انقلابی شکل گرفته بود خودش نزدیک کرده به هاشمی و پست خودش رو تضمین کرد . بعد انقلاب همه شروع مرده به مفت خوری و از ۲۰۰ کیلومتری جبهه هم رد نشده . یه جوری از منطقه های محروم حرف میزنه که انگار الان تمام مملکت گل وبلبله . عامل بدبختی صنعت کشور همین دیوث هست که مثل موش کور ژست میگیره با اون دختر دزدش .
ELNAZ

ELNAZ

2 هفته پیش
خیلی عرضه دارین نتا رو وصل کنید نمیخواد سخنرانی کنید ما دانشجوها سروکارمون با اینترنته کلی پروژه و سایت باید تحویل استادامون بدیم الان که نت نداریم شما پاسخگوهستین جواب استادامونو چی بدیم؟
تریگر پرایس اکشن

تریگر پرایس اکشن

2 هفته پیش
مسئولین محترم،کسب و کار خیلی از مردم بستگی به همین اینترنتی داره که شما ان رو قطع کردید و نون مردمی که امیدشون به شما نیستش و چشمشون هم به دنبال ان دو دلار یارانه شما نیستش را آجر نکنید. انهایی که باید با بیرون از ایران ارتباط داشته باشند و خط بگیرند راه های ارتباطی خودشون رو دارند-- زندگی عده زیادی رو با تصمیم های اشتباه خودتون دارید به مثل همان پمپ بنزین ها و بانک ها به آتش می کشید. لطفا پای خود را از روی سیم اینترنت وردارید. متشکرم
u_6774035

u_6774035

2 هفته پیش
n
نیسان نیسمو

نیسان نیسمو

2 هفته پیش
همین آقا صنعت خودروی ایران رو نابود کرد
heidaa

heidaa

2 هفته پیش
جانم فدای رهبر
Arsharan

Arsharan

2 هفته پیش
فقط اونجایی که از کارخانه های جنایتکار آشغال ساز داشت میگفت دوس داشتم بزنم تو دهنش....
نمایش بیشتر دیدگاه ها