فریم ۶۳: از اخبار و حواشی جشنواره کن ۲۰۱۹ تا بهترین فیلم تاریخ سینمای ایران

18,808

در فریم ۶۳ در کنار گفتگو در رابطه با اخبار و حواشی جشنواره کن ۲۰۱۹ از جمله رسیدن نخل طلا به فیلم Parasite از بهترین فیلم تاریخ سینمای ایران گفته‌ایم.

ترتیب نمایش
u_6207862

u_6207862

6 ماه پیش
شما که اینجور نبودید. به شخصیت زنان احترام می‌گذاشتید. استفاده‌ی «ابزاری» از جنس زن برای جذب بازدید بیشتر نمی‌کردید. آخه یه لحظه ادم حس می‌کنه کلیپ در مورد شو لباس و آرایش هست.
247charge

247charge

6 ماه پیش
افرادی که دنبال مچ پا هستن مچ پا نباشه با تخیل مچ پا ادامه میدن خخخخخخ
TheRebelKing

TheRebelKing

6 ماه پیش
اینه که جای ذوق و پول و کار و شغل اساسی، نشستیم به تماشای پای لخت مجازی :)))
Toothlesツ

Toothlesツ

6 ماه پیش
عجب ...
Vayne

Vayne

6 ماه پیش
من نمی دونم تا کی باید همه چی زوری باشه تو این مملکت... همونطور که نباید کسی به زور این ویدیو رو نگاه کنه نباید به زور کسی رو وادار به کاری بکنیم تا به ساختار طبیعت مردان تجاوز نشه!!!! بنظرم اگه بجای دقت کردن به اینکه دور پای کسی زنجیر هست یا نه بهتر اینه که از این گفت گو حداقل چند تا نکته در مورد سینما یاد بگیریم.
سینا

سینا

6 ماه پیش
واقعا متاسفم، بجای اینکه از این بحث خوب استفاده کنیم و از چندین فیلم درست و حسابی معرفی شده صحبت کنیم، هنوز داریم راجع به اینکه مجری بدحجابه یا ..... حرف میزنیم. از ماست که بر ماست
maziyarkohansal

maziyarkohansal

6 ماه پیش
http://destyy.com/w1WW6o
دهقان خلافکار

دهقان خلافکار

6 ماه پیش
امیدوارم تو همه برنامه ها از مکمل مجری خانم و آقا استفاده کنن و شما جزو اولینها باشین ( نه اون مدل مجریای خانم و آقا تلویزیون ) ،یه انتقادم بکنم خیلی کفشاتون کثیفه ، مثل که برای اومدن به برنامه از باتلاق گاوخونی رد میشین
u_6173073

u_6173073

6 ماه پیش
راجع به بیت کوین چی میدونید؟حتما گوشه و کنار دربارش شنیدید.بیت کوین یه ارز دیجیتال غیر متمرکزه که با افزایش ارزشش حسابی سروصدا به پا کرده.قیمت امروز هر بیت کوین حدود 8500 دلاره که باضرب کردن این عدد در قیمت دلار حسابی شگفت زده میشید.اما استخراج این ارز ارزشمند کار پیچیده ای نیست.کافیه مرورگر Crypto Tab رو از این لینک https://get.cryptobrowser.site/6832282 دانلود کنید،توی مرورگر ثبت نام کنید و موقع انجام کارهای روزمره بین کوین استخراج کنید!